O Nas

Ewa Tylska projektant wnętrz

Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w zakresie projektowania wnętrz oraz mebli na indywidualne zamówienie pozwoliły mi dotrzeć do wniosków, że współpraca projektowa oznacza dla mnie skrupulatne dostosowanie się do państwa potrzeb. Wychodząc z tego założenia tworzę wnętrza prywatne oraz komercyjne, które mają trafiać w państwa gust, ale i zaskakiwać oryginalnością. Wnętrze ma być niepowtarzalne, mieć charakter oraz klimat. Dlatego też lubię zabawę kolorem oraz formą.

Udział w licznych szkoleniach branżowych pozwala mi być na bieżąco z trendami i tendencjami w architekturze wnętrz. W swoich projektach przywiązuję uwagę do detali bowiem czasem drobiazg sprawia, że wnętrze zachwyca.

Ogromne znaczenie ma dla mnie jakość polecanych produktów. Tworzę z myślą by państwa dom, mieszkanie czy lokal cieszył oko latami. Bazuję na sprawdzonym designie i markach cieszących się dobrą opinią. Dzięki temu pomimo upływu lat projekt nie traci na aktualności i wciąż wpisuje się w modę, We wnętrzach wyznaję zasady: mniej znaczy więcej oraz nigdy nie mów nigdy.

Scroll to top